INFOLINKA k evidenci tržeb spuštěna!

Od pondělí 1. srpna funguje infolinka k elektronické evidenci tržeb, kterou zřídila Finanční správa pro dotazy podnikatelské i široké veřejnosti. Ty zodpovídají proškolení zaměstnanci Finanční správy. Metodické dotazy týkající se evidence tržeb budou operátoři zodpovídat na telefonním čísle 225 092 392 v pracovních dnech od 9:00 do 17:00 hodin.

AUTENTIZACE od 1.9.2016

Pro všechny, koho se týká evidence tržeb OD 1.12.2016 (tedy UBYTOVÁNÍ, STRAVOVÁNÍ a POHOSTINSTVÍ) platí nutnost AUTENTIZACE (tj. registrace k EET). Ta je možná již nyní a není vhodné ji nechávat na poslední chvíli, i kvůli možné přehlcenosti systému. Kroky k úspěšné autentizaci naleznete ZDE.

Aktuality

Radiožurnál. AMSP ČR: Od dnešního dne se mohou podnikatelé přihlásit do testovacího režimu EET

Elektronická evidence tržeb začne v Česku platit pro hoteliéry a restauratéry sice až za měsíc, ministerstvo financí ale úd úterka spouští její zkušební provoz. Všichni podnikatelé si tak EET mohou nanečisto vyzkoušet. Podle Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR bude takových podnikatelů a firem několik tisíc.

Celý článek naleznete zde:

http://www.rozhlas.cz/zpravy/ekonomika/_zprava/zkouska-evidence-trzeb-zacina-ministerstvo-spustilo-pro-podnikatele-pilotni-verzi--1665026

Zpět

close
detail