INFOLINKA k evidenci tržeb spuštěna!

Od pondělí 1. srpna funguje infolinka k elektronické evidenci tržeb, kterou zřídila Finanční správa pro dotazy podnikatelské i široké veřejnosti. Ty zodpovídají proškolení zaměstnanci Finanční správy. Metodické dotazy týkající se evidence tržeb budou operátoři zodpovídat na telefonním čísle 225 092 392 v pracovních dnech od 9:00 do 17:00 hodin.

AUTENTIZACE od 1.9.2016

Pro všechny, koho se týká evidence tržeb OD 1.12.2016 (tedy UBYTOVÁNÍ, STRAVOVÁNÍ a POHOSTINSTVÍ) platí nutnost AUTENTIZACE (tj. registrace k EET). Ta je možná již nyní a není vhodné ji nechávat na poslední chvíli, i kvůli možné přehlcenosti systému. Kroky k úspěšné autentizaci naleznete ZDE.

Aktuality

Poslední letošní zastávka AMSP ČR k EET: Ostrava

V pátek 4.11. ukončí Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR největší tuzemské setkávání s podnikateli k EET. Na téměř dvaceti praktických setkáních ve všech významných městech ČR proškolila asociace více jak šest tisíc malých podnikatelů, zejména z oblasti pohostinství a maloobchodu. Poslední letošní zastávkou, na které bude tentokráte i ministr financí Andrej Babiš a jeho náměstkyně Alena Schillerová, proběhne s pětistovkou malých a středních firem v Ostravě.

Severomoravské setkání s podnikateli bude doplněno o veletrh prověřených dodavatelů HW a SW řešení. Konference je pojata velmi pracovně, součástí budou individuální konzultace se všemi podnikateli s vyškoleným týmem pracovníků AMSP ČR a Finanční správy. Semináře a školení k EET provádí AMSP ČR zdarma, na své náklady, v rámci dlouhodobé aktivity asociace Malý obchod. Z důvodu mimořádného zájmu budeme pokračovat i v roce 2017.


Registrace k ostravské konferenci a veletrhu:

http://www.eltrzby.cz/cz/aktuality/126-konference-a-veletrh-evidence-trzeb-v-praxi-se-z-prahy-presune-i-do-ostravy

Zpět

close
detail