INFOLINKA k evidenci tržeb spuštěna!

Od pondělí 1. srpna funguje infolinka k elektronické evidenci tržeb, kterou zřídila Finanční správa pro dotazy podnikatelské i široké veřejnosti. Ty zodpovídají proškolení zaměstnanci Finanční správy. Metodické dotazy týkající se evidence tržeb budou operátoři zodpovídat na telefonním čísle 225 092 392 v pracovních dnech od 9:00 do 17:00 hodin.

AUTENTIZACE od 1.9.2016

Pro všechny, koho se týká evidence tržeb OD 1.12.2016 (tedy UBYTOVÁNÍ, STRAVOVÁNÍ a POHOSTINSTVÍ) platí nutnost AUTENTIZACE (tj. registrace k EET). Ta je možná již nyní a není vhodné ji nechávat na poslední chvíli, i kvůli možné přehlcenosti systému. Kroky k úspěšné autentizaci naleznete ZDE.

Aktuality

Další užitečný seminář pro vývojáře

Ve středu 28. 6. se uskuteční v Praze další seminář pro vývojáře vedený odborníky z Finanční správy a Státní pokladny Centra sdílených služeb. Seminář zejména osvětlí způsoby nápravy věcných chyb při evidenci, příklady situací při evidenci a jejich dopad do datových zpráv a další problémy související s EET.

 

Finanční správa ČR a Státní pokladna Centrum sdílených služeb Vás zvou na seminář k elektronické evidenci tržeb, určený zejména pro vývojáře pokladních systémů.

Seminář se uskuteční ve středu 28.6.2017 od 9:30 do 12:30 v budově FÚ pro hl. m. Prahu, ve Štěpánské ulici 619/28, Praha 1, místnost Farmacie.

Na programu budou především způsoby nápravy věcných chyb při evidenci a diskuze k situacím při evidování. Pro návštěvu semináře je nutná registrace do pondělí 26. 6. 2017 na e-mailu: seminareet@mfcr.cz. Kapacita 100 osob, účast zdarma.

Témata:

  • Nárůst tržeb a evidujících poplatníků
  • Kontroly datových zpráv, chyby a varování
  • Jak napravit věcné chyby v evidenci
  • Příklady situací při evidenci a dopad do datových zpráv
  • Používání certifikátů
  • Účtenky - pravidla a ověření
  • Dotazy a diskuze

Kompletní registrace včetně programu a registrace naleznete zde http://www.etrzby.cz/cs/novinky_dalsi-seminar-pro-vyvojare

Zpět

close
detail